Neljandal Fookus Cupi etapil osales kokku 91 mängijat, kellest 1/3 olid Fookuse oma klubi mängijad. Sel korral võisteldi üksikmängudes ja segapaarismängus ja kokku anti välja 48 medalit.

Meeste meistriliiga võitis kindlalt kahe geimiliste mängudega meie oma treener ja mängija Dennis Kumar.

🥇 Dennis Kumar(Fookus)
🥈 Siim Saadoj(Viimsi)
🥉 Raul Martin Maidvee(TSKeskus)

Naiste meistriliigas võidutses samuti meie treener ja mängija Liis Kiik, kes jäi kolme gemilises võitluses napilt alla esikoha võitnud Gretel Saadojale 15-21; 21-18; 17-21.

🥇 Gretel Saadoja(Tallinna SK)
🥈 Liis Kiik(Fookus)
🥉 Grettel Luts(TSKeskus)

Ka segapaari meisriliiga poodiumilt leiame lausa kolm Fookuse treenerit.

🥇 Karl-Rasmus Pungas(Fookus) ja Liis Kiik(Fookus)
🥈 Raul Martin Maidvee(TSKeskus) ja Maria Mirabel Tänover(TSKeskus)
🥉 Dennis Kumar(Fookus) ja Frida Laigu(Fookus)

Meeste esiliiga kolmanda koha mängu võitis ülekaalukalt meie klubist Alar Voitka. Finaalis jäi peale TSKeskuse noor Paul Kristjan Rajamägi.

🥇 Paul Kristjan Rajamägi(TSKeskus)
🥈 Sten Muinast(Viimsi)
🥉 Alar Voitka(Fookus)

Meeste 2. liigas Indrek Trei alistas oma alargupis kolm vastast, kellest kahega peeti maha kolme geimiline võitlus. Kahjuks pidi Trei tunnistama finaalis TalTechi klubi mängija Neeme-Andreas Elleri paremust.

🥇 Neeme-Andreas Eller(TalTech)
🥈 Indrek Trei(Fookus)
🥉 Arslan Amjad Gondal(Ulsans)

Naiste 2. liigas osales kokku viis mängijat kellest kolm Fookuse klubist. Poodiumil hõbeda saanud Kateryna Novikova jäi napilt alla liiga võitjale Anastasia Balõševale 16-21; 20-22.

🥇 Anastasia Balõševa(Tondiraba)
🥈 Kateryna Novikova(Fookus)
🥉 Kelli Muinast(TSKeskus)

2. liiga segapaarismängu medalimängud olid äärmiselt põnevad. Finaalis vastamisi meie oma paarid Trei ja Kolk ning Põldma-Põldma ning omavahel tehti kolm geimi. Tasavägises mängus jäid peale Trei ja Kolk seisuga 21-12; 18-21; 21-14. Pronksi mäng ei jäänud finaalile alla, kahjuks meie mängija Katre Sepp koos Roman Bronzoviga(Asimuut) pidid tunnistama noorte mängijate võitu seisuga 19-21; 21-14; 15-21.

🥇 Indrek Trei(Fookus) ja Merlin Kolk(Fookus)
🥈 Janno Põldma(Fookus) ja Aet Põldma(Fookus)
🥉 Oliver Järg(TSKeskus) ja Kadri Sepp(Tondiraba)

Erinevalt kõikidest teistest liigadest, ei osalemud meeste 3. liigas ühtegi Fookuse mängijat.

🥇 Hasso Mehine(Tondiraba)
🥈 Arnis Rips(Kuuse)
🥉 Kaarel Kalev(TSKeskus)

Naiste 3. liiga vastukaaluks meestele oli seitsmest registreerijast kuus Fookuse mängijad. Finaalis kohtusid meie oma kaks treenerit Greteli Mittal ja Kathy-Karmen Kale.

🥇 Greteli Mittal(Fookus)
🥈 Kathy-Karmen Kale(Fookus)
🥉 Katrin Rahu(Fookus)

3. liiga segapaaris näitas Rakvere paar Soidla ja Viira Tallinnlasele koha kätte. Alagrupp võideti kindlalt ning finaalmängus küll püüdis meie mängija Tiina Lell koos Andrei Katsimoniga(Ulsans) võitu endale saada, kuid see ei õnnestunud ja seisuks jäi 17-21; 21-19; 23-21.

🥇 Margus Soidla(Rakvere) ja Merike Viira(Rakvere)
🥈 Andrei Katsimon(Ulsans) ja Tiina Lell(Fookus)
🥉 Igor Tsõgankov(Tondiraba) ja Sirli Siimon(Fookus)

Meeste 4. liigas tegi meie noor mängija Martin Teedla puhta töö võites kõiki vastaseid kahes geimis.

🥇 Martin Teedla(Fookus)
🥈 Mattias Vahemaa(Raul Must)
🥉 Jaanus Sarapuu(Kuuse)

4. liiga segapaarismängu medalimängud olid samuti väga pingelised ja sarnanesid 2. liigale. Finaalis kohtusid omavahel meie enda mängijad Indrikson ja Kliimson ning Ots ja Vilt, kus kolmes geimis pidid viimased leppima hõbedaga 14-21; 23-21; 21-13. Kolmanda koha mängus meie isa-tütre paar Peeter ja Emili Teedla jäid napilt alla vastastele 10-21; 21-13; 12-21.

🥇 Karl-Hendrik Indrikson(Fookus) ja Siiri Kliimson(Fookus)
🥈 Tauno Ots(Fookus) ja Marju Vilt(Fookus)