Märtsi lõpus toimus meie oma klubi võistluse Fookus Cup’i kolmas etapp. Kokku osales 123 mängijat nais-,mees-, ja segapaarismängudes. Kõige rohkem osalejaid oli 3. liiga segapaaris, kus osales lausa 15 paari.

Meeste esiliigas oli küll Fookuse klubi tugevalt esindatud (4 paarist 3), kuid esikoha napsasid endale Alan Heinluht(Tallinna SK) ja Ants Mängel(Smash).

🥇 Alan Heinluht(Tallinna SK) ja Ants Mängel(Smash)
🥈 Karl-Rasmus Pungas(Fookus) ja Rainer Terras(Fookus)
🥉 Janno Põldma(Fookus) ja Indrek Trei(Fookus)

Naiste esiliigas võistlesid samuti koos kaks Fookuse treenerit ning sarnaselt meeste esiliigale saavutasid Kathy-Karmen Kale ja Liis Kiik 2. koha. Kindlad võitjad Sandra Eiduks ja Kadri Kuller ei andnud oma vastastele sel võistlusel isegi ühte geimivõitu.

🥇 Sandra Eiduks(Smash) ja Kadri Kuller(Smash)
🥈 Kathy-Karmen Kale(Fookus) ja Liis Kiik(Fookus)
🥉 Kateryna Novikova(Fookus) ja Aet Põldma(Fookus)

Segapaari esiliiga ei erine eelmistest ehk 2. koht kuulub muidugi meie treenerite paarile Karl-Rasmus Pungas ja Liis Kiik, kes pidid tunnistama TSKeskuse noorte paremust.

🥇 Raul Martin Maidvee(TSKeskus) ja Mia Sakarias(TSKeskus)
🥈 Karl-Rasmus Pungas(Fookus)  ja Liis Kiik(Fookus)
🥉 Ants Mängel(Smash) ja Teele Arjasepp(Tondiraba)

Meeste 2. liigas ei osalenud ainsana ühtegi Fookuse mängijat, kuid selle eest oli poodiumil palju erinevaid klubisid.

🥇 Nikita Bezsonov(TSKeskus) ja Ivan Sergejev(Asimuut)
🥈 Sergei Jerofejev(Tondiraba) ja Georg Nikolajevski(Ulsans)
🥉 Aleksei Kreivald(Jõhvi SK) ja Erik Kreivald

Segapaari 2. liiga finaal oli väga tasavägine, kuid meie mängijad Janno ja Aet Põldma pidid peale pikka võitlust alla vanduma seisuga 22-24; 15-21 vastaste kasuks.

🥇 Neeme-Andreas Eller(TalTech) ja Tiina Vellet (Tondiraba)
🥈 Janno Põldma ja Aet Põldma(Fookus)
🥉 Aleksandr Godunov(Ulsans) ja Tatjana Zubenok(Ulsans)

Meeste 3. liigas osales Fookuse paaridest Martin ja Peeter Teedla, kes pronksi peale mängus olid küll medalile lähedal, kuid paar punkti jäi see kord puudu.

🥇 Gregor Kivisaar(TSKeskus) ja Kristo Kivisaar
🥈 Henri Märten Huik(USTA) ja Sven Erik Manglus(TSKeskus)
🥉 Kai Yiu Lee ja Deniss Võsar

Naiste 3. liiga võitsid samuti noored TSKeskuse klubist, kuid poodiumil oli ka Fookus esindatud.

🥇 Heleri Kasekamp(TSKeskus) ja Anita Kudenko(TSKeskus)
🥈 Kristel Leo(Tondiraba) ja Birgit Strikholm
🥉 Kairi Kalder(Fookus) ja Carol Pähkel(Aruküla)

Segapaari 3. liiga poolfinaalid olid mõlemad väga tasavägised ja täis kahepunkti vahega geime.

🥇 Stanislav Kaleis(Ulsans) ja Viktorija Larina(Ulsans)
🥈 Sven Erik Manglus(TSKeskus) ja Kathy-Karmen Kale(Fookus)
🥉 Margus Soidla(Rakvere) ja Merike Viira(Rakvere)

Naiste 4. liigas said mõlemas alagrupis Fookuse mängijad medalimängule, kuid poodiumile jõudis, vaid Siiri Kliimson paarilisega.

🥇 Kristel Põhjala(Valge Hani) ja Tiina Trofimova(Valge Hani)
🥈 Siiri Kliimson(Fookus) ja Mariliis Vaarmets(Aruküla)
🥉 Evelin Gutseva(Jõhvi) ja Aliisa Sõber(Jõhvi)

Segapaari 4. liiga medalimängud olid mõlemad rasked 3 geimilised, Karl Mattias Reiteri ja Laura Anette Tomingase TSKeskusest kasuks.

🥇 Karl Mattias Reiter(TSKeskus) ja Laura Anette Tomingas(TSKeskus)
🥈 Karl-Hendrik Indrikson(Fookus) ja Siiri Kliimson(Fookus)