Sel laupäeval toimus selle hooaja esimene Fookus Cup etapp Lenne Sulgpallihallis. Mänguliikideks olid paaris- ja segapaarismängud ning toimus 9 erinevat liigat. Mängijaid osales kokku 114 ja lisaks Fookuse klubi mängijatele olid esindatud ka klubid: Ulsans, TSKeskus, TalTech, Asimuut, Tallinna SK, Raul Must SK, Pärnu SK, Tondiraba, Kuuse, Rakvere SK, Viimsi SK, Valge Hani, Aruküla SK, SK Smash, USTA.

Meespaarismängu esiliiga oli sel korral väga põnev. Seoses MD 2. liiga ja WD esiliiga väheste registreerijatega tõsteti nad kokku esiliiga meespaariga ning kokku tuli 8 paari. Finaalis astusid üksteise vastu Liis Kiik – Laura-Liis Kale (TSKeskus) ja Dennis Kumar – Karl-Rasmus Pungas. Finaal oli esiliiga vääriline kolme geimiline lahing, kus mehed siiski peale jäid seisuga 20-22; 21-10; 21-15.

MD esiliiga
🥇 Dennis Kumar(Fookus) ja Karl-Rasmus Pungas(Fookus)
🥈 Liis Kiik(Fookus) ja Laura-Liis Kale(TSKeskus)
🥉 Aleksandr Dronov ja Teimur Israfilov(Asimuut)

Segapaarismängu esiliigas oli vaid 4 paari ja mängiti alagrupisüsteemis. Kindlateks võitjateks olid Raimo Pregel(TSKeskus) ja Külle Laidmäe(Tallinna SK), kes alistasid kõik oma vastased kahe geimistes mängudes.

XD esiliiga
🥇 Raimo Pregel(TSKeskus) ja Külle Laidmäe(Tallinna SK)
🥈 Karl-Rasmus Pungas(Fookus) ja Laura-Liis Kale(TSKeskus)
🥉 Märt Aolaid(TSKeskus) ja Birgit Reintam(Raul Must SK)

Naispaarismängu 2. liiga üheksast paarist jõudsid finaali Mirethe Möller(Pärnu) – Emma-Mari Tehu(Pärnu) ja Karin Antropov(Tondiraba) – Natalja Ledvanova(Tondiraba). Viimased võitsid liiga pingelises finaalis seisuga 21-18; 19-21; 21-16.

WD 2. liiga
🥇 Karin Antropov(Tondiraba) ja Natalja Ledvanova(Tondiraba)
🥈 Mirethe Möller(Pärnu) ja Emma-Mari Tehu(Pärnu)
🥉 Sandra Eiduks ja Kristel Neier

Teise liiga segapaarismängus olid finaalis vastamisi Ainar Leppik(Tondiraba) – Karin Antropov(Tondiraba) ja Teimur Israfilov(Asimuut) – Tatjana Kopareva(Ulsans). Tondiraba mängijad võitsid seisuga 21-17; 21-11.

XD 2. liiga
🥇 Karin Antropov(Tondiraba) ja Ainar Leppik(Tondiraba)
🥈 Teimur Israfilov(Asimuut) ja Tatjana Kopareva(Ulsans)
🥉 Aleksandr Godunov(Ulsans) ja Tatjana Zubenok(Ulsans)

Meespaarismängu 3. liigas tulid 9 paari seast võitjateks Ulsansi klubi mängijad Arslan Amjad Gondal ja Adeel Malik alistades poolfinaalis Rakvere mängijaid kolmes geimis ja finaalmängus Enn Lamp ja Urmo Valter(Tondiraba) kahes geimis.

MD 3. liiga
🥇 Arslan Amjad Gondal(Ulsans) ja Adeel Malik(Ulsans)
🥈 Enn Lamp(Fookus) ja Urmo Valter(Tondiraba)
🥉 Margus Soidla(Rakvere) ja Eero Unt(Rakvere)

Naispaarismängu 3. liigas võitsid noored Grettel Luts ja Kelli Muinast Viimsi klubist kinda esikoha kahe geimilise mänguga Valge Hani mängijate vastu.

WD 3. liiga
🥇 Grettel Luts(Viimsi) ja Kelli Muinast(Viimsi)
🥈 Janete Tiits(Valge Hani) ja Ly Tommingas(Valge Hani)
🥉 Kathy-Karmen Kale(Fookus) ja Greteli Mittal(Fookus)

3. liiga segapaarismängus näitasid Aruküla mängijad Guido Oja ja Mari Möls oma vastupidavust, mängides kuni finaalini ainult kolme geimilisi mänge. Finaalis alistasid nad Ilmar Toomsalu(Tondiraba) ja Teele Deklau kahes geimis seisuga 21-17; 21-17.

XD 3. liiga
🥇 Guido Oja(Aruküla) ja Mari Möls(Aruküla)
🥈 Ilmar Toomsalu(Tondiraba) ja Teele Deklau
🥉 Toivo Vällo(Ulsans) ja Tiiu Ilu

Naispaarismängu 4. liigas oli sarnaselt XD esiliigale vaid 1 alagrupp ja medalikohad otsutati kahe geimilste mängudega.

WD 4. liiga
🥇 Kairi Kale(Fookus) ja Triin Kärner
🥈 Nele-Riin Koskaru ja Kristiina Maidvee(Fookus)
🥉 Maarja Kuslapuu(Fookus) ja Ene Reins

4. liiga segapaarismängus oli tore näha ka uusi nägusid ja nii mõnelgi mängijal oli Fookus Cup täitsa esimene võistluskogemus. Finaalis kohtusid omavahel Tauno Ots(Fookus) – Marju Viit ja Ardi Kruusimäe – Karina Kruusimäe. Viimased võitsid esikoha seisuga 21-5; 21-11.