Möödunud nädalavahetusel toimusid Lenne Sulgpallikeskuses Eesti Seenioride Meistrivõistlused sulgpallis. Võisteldi kõikides mänguliikides, vanuseklassides 35+ kuni 80+. Fookuse klubist osales 14 mängijat ja klubile tuli 3 medalit.

Indrek Trei jõudis meeste üksikmängus poolfinaali, kus oli vastamisi Eesti endise esireketiga Raul Mustaga. Pronksimängul jäi Trei napilt alla Siim Saadojale seisuga 20-22; 14-21, saavutades kokkuvõttes 4. koha. Koos Janno Põldmaga jõuti paarismängus samuti poolfinaali ning sealt edasi kolmanda koha mängule. Ka seal said Põldma ja Trei napi kaotuse peale pikka kolme geimist mängu Tartu meeste vastu.

Kristjan Teeäär tegi üksikmängu teises ringis peaaegu 50 minutit kestva mängu, kus jäi tasavägises kolmes geimis alla Priit Raudkivile. Sama vanuseklassi paarismängus aga jõudis Teeäär koos Gerd Laubiga samuti kolmanda koha mängule, kuid jällegi pidi meie mängija tunnistama vastaste paremust kolmes geimis.

Kui naispaaril Merlin Kolk ja Tiina Lell ei vedanud loosiga ning esimeses ringis kohe tulevaste meistrite vastu sattusid siis meie Katrinite paar jõudis pronksimängule. Seal aga tulid tugevalt peale teise asetusega paar ja Rahu ning Rahe pidid leppima 4. kohaga.

Eha Võrk sai meie klubist kõige parema medalisaagi 🥇segapaaris ja🥈naispaaris. Segapaaris tuli Ehal koos paarilise Jaan Valbetiga võidelda võidu nimel ja kuldmedal tuli kolmes geimis seisuga 21-17; 19-21; 21-11.