Möödunud nädalavahetusel toimusid 59. Eesti Meistrivõistlused sulgpallis. EMV toimus sel korral Tartus A Le Coq Spordihoones.

Uuteks Eesti Meistriteks krooniti üksikmängudes Kristin Kuuba ja Karl Kert, kes alistas finaalis 17 aastat järjest meistritiitlit hoidnud Raul Musta. Paarismängudes Kati-Kreet Marran koos Helina Rüütliga; Kristjan Kaljurand koos Raul Käsneriga ja segapaaris Raul Käsner koos Kati-Kreet Marraniga.

Meesüksikus osales Fookuse klubist treener ja mängija Karl-Rasmus Pungas, kes esimeses ringis võitis kindlalt kahes geimis Triitoni mängija Siim Oskar Liivla, kuid pidi teises ringis tunnistama samuti Triitoni mängija Anton Beriku paremust. Joel Mislav Kunst sai esimeses ringis loobumisvõidu ja teises ringis jäi alla Triitonist Tauri Kilgile, kes hiljem saavutas võistlusel 3. koha. Ka Kristjan Teeääre vastane Rasmus Roogsoo, kellele Teeäär esimeses ringis pidi kaotust tunnistama, kuulub Triitoni klubisse.

Naisüksikus treener ja mängija Liis Kiik sai loosiga vastaseks Eesti esireketi Kristin Kuuba. Olenemata raskest vastasest, tegi Kiik väga hea mängu ja kergelt Kuubale võitu ei andnud.

Meespaarismängus mängis treener ja mängija Sander Riigor koos paarilisega Mark Kuusk Pärnu Sulgpalliklubist. Mehed said põhitabelisse, kuid pidi seal esimeses ringis tunnistama Marti Joosti(Nõo SK) ja Rasmus Roogsoo(Triiton) paremust.

Naispaarismängus lõppes samuti võistlus Liis Kiige ja paarilise Laura-Liis Kale(TSKeskus) jaoks põhitabeli esimeses ringis, kui Triitoni mängijad Lumikki Liias ja Marelle Salu seisuga 12-21;22-24 võitsid.

Segapaarismäng ei erinenud teistest paariliikidest, Karl-Rasmus Pungas ja Laura-Liis Kale(TSKeskus) ülendati kvalifikatsioonist põhitabelisse, kus esimeses ringis jäi peale paar Karl Kivinurm(Anija SK) ja Sandra Kamilova(Tondiraba).

Järgmised tiitlivõistlused on Seenioride ja Juunioride Meistrivõistlused, mis toimuvad 08.-09. aprill.